15/08/2021  דפי הסבר תרופות
לחץ כאן להורדה


11/2013
משלחת משקי רביה מישראל בחסות פיור סוכנויות - ביקור במעבדה לעופות בקטלוניה  

לחץ למעבר לתמונות 
בפייסבוק


חברת פיור סוכנויות בע"מ שמחה להודיע על פתיחת האתר החדש בפייסבוק -  למעבר לאתר החדש בפייסבוק -  לחץ כאן

 

סיפרפקט 200 לפני ואחרי 
לחץ כאן למעבר לתמונות


סיד 2000 לפני ואחרי
לחץ כאן למעבר לתמונות
 

גליקסל 40%

גליקסל 40%
 
מכיל: אתנדיאול 40% משקל סגולי 1.27 ק"ג לליטר
 
מתרת השימוש: מנטרל ריחות רעים במכלי ובורות רקב במשק החקלאי
 
הוראות שימוש: י לדלל 1 ליטר גליקסל 40 עם 19 ליטר מים לשפוך לתחתית המיכל יש לזרוק את הפגרים לתוך המיכל ולכסות אותו. תוך כדי מילוי  המיכל בפגרים יש לרסס את הפגרים בתמיסה מהולה של גליקסל 40 בריכוז של 0.5% כלומר 1 ק"ג לכל 20 ליטר מים כל 1 ק"ג גליקסל 40 תופס נפח של 780 סמ"ק.
 
אזהרות: החומר מזיק בבליעה, רעיל בנשימה גורם לכוויות, יכול לגרום לרגישות בנשימה ובמגע עם העור החומר עלול לגרום לגירוי חריף במגע עם העיניים ואף לנזק חמור ביותר לראיה.
 
אמצעי זהירות: מנע מגע עם כל חלק גוף חשוף. השתמש בכפפות בזמן השימוש ומנע מגע התמיסה עם העור והעיניים. בזמן העבודה יש להשתמש במשקפי מגן ובגדים ארוכים. יש ללבוש מעיל אטום, אסור לנשום את אדי החומר המרוכז. יש ללבוש מסכת מגן מסוג ABEK-P3.
עם סיום העבודה שטוף היטב במים כל חלקי גוף שנחשפו לתכשיר.
 
סיכונים סביבתיים: החומר רעיל לבעלי כנף, דגים ויצורים ושכני מים. אין לזהם מקורות מים.
 
אחסון: יש לאחסן את התכשיר באריזה המקורית במקום מוצל, נעול, מיועד לאחסון תכשירים כימיים, הרחק מהישג ידם של ילדים ואנשים אחרים שאינם מורשים להשתמש בתכשיר רעלים.
 
עזרה ראשונה:  במקרה של מגי עם העור או עיניים יש לשטוף היטב עם מים זורמים ולפנות לטיפול רפואי! במקרה של שאיפת התרסיס יש לעבור לאיזורעם אויר נקי ולפנות לטיפול רפואי.
 
במקרה של בליעה אין לגרום להקאה, יש לשטוף את הפה בצורה יסודית ולשתות כמה כוסות חלב ולפנות לטיפול רפואי. ניתן לפנות למרכז הארצי לייעוץ רפואי בהרעלות ביה"ח רמב"ם חיפה טל 04-8541900
 
מכיל: 6.35 ק"ג
 
 

 
 
                                       
חנות וירטואלית